Bağlantılara atla

Aras Cadde

Proje Hakkında

ORFA YAPI  olarak hayata geçirdiğimiz güven , kalite projelerimize devam ediyoruz.

Toplam 4.480 m² arazi üzerine kurulu 2 blok 130 daire ve 11 adet ticari alandan oluşan projemiz, özenle, 

Yatırım değeri her gün artan Ankara Caddesinde kaçırılmayacak yatırım fırsatları sizlerle.

Günümüz koşullarının aksine uygun fiyat uygun ödeme planı seçenekleriyle ARAS CADDE projemiz,

Konforlu bir yaşam alanı, merkezi lokasyon ve her tip dairenin bulunduğu kaliteli mimarisi ile göz dolduran proje.

Bulunduğu lokasyon itibari ile emsalsiz sayılabilecek ARAS CADDE projemiz hem Kira yatırımı hemde Oturum için vazgeçilmez olacaktır.Çevresinde bulunduğu en değerli proje ve güzel konuma sahip olduğu için,

Yapı temel aşamasındayken temel-zemin uyumu çok dikkat edilerek yapılmış zemin etüdü raporları sonucu ile bina-zemin tam uyum içinde yapılmıştır.

Site içerisinde 2 bloktan oluşan her tip dairenin bulunduğu ayrıca cadde üstünde TİCARİ alanlarıyla göz dolduran proje.

Proje Detayları

Aşağıdaki dokümanlardan kat planlarına ve projemizle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Estetik ve Mimarlık

Mühendislerimizin titizlikle geliştirdiği bu proje, modern kent yaşamının gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda yaşayanların huzur ve keyif dolu bir yaşam sürebilmeleri için gerekli olan olanakları sunarak, yaşam kalitesini artırmayı hedefler.

Sosyal Çevre ve Olanaklar

Aras Cadde projemiz, sadece sakin ve huzurlu bir yaşam alanı sunmakla kalmayıp aynı zamanda dinamik ve canlı bir sosyal çevre oluşturarak, insanların ihtiyaçlarına cevap verecek geniş bir yelpazede olanaklar sunar. Bu projede, marketlerden kafelere ve diğer topluluk mekanlarına kadar çeşitli olanaklar bulunmakta olup, insanların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve sosyal etkileşimlerini artırmak için özenle planlanmıştır.

Konforlu Yaşam Alanları

Aras Cadde, modern konut tasarımlarıyla donatılmış geniş yaşam alanları sunarak, yaşayanların rahatını ve konforunu ön planda tutar. Her ayrıntısı özenle düşünülmüş daireler, modern yaşamın gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Paylaş

×
Explore
Kaydır